Structura organizatorică a Tribunalului Bucureşti şi atribuţiile compartimentelor din cadrul instanţei pot fi consultate în cuprinsul Regulamentului de ordine interioară al instanţelor judecătoreşti  şi Legii nr. 304/2022 privind organizarea judiciară​. Organigrama

Judecător GABRIELA RÎŞNOVEANU - Preşedinte Cabinet
Manager economic
Compartiment informatica juridică
Biroul de informare şi relaţii cu publicul
Judecător ELENA PANAITE-JITIANU - Vicepreşedinte Secţia a III-a civilă
Secţia a IV-a civilă
Secţia a V-a civilă
Comitetul de securitate şi sănătate în muncă
Judecător SORIN VASILE - IVANCIUC - Vicepreşedinte Secţia I penală
Secţia a II-a Contencios administrativ şi fiscal
Secţia a VIII-a conflicte de muncă şi asigurări sociale

Judecător ELENA BLIDARU - MATEESCU - Vicepreşedinte

Secţia a VI-a civilă
Secţia a VII-a civilă
Biroul local pentru expertize judiciare tehnice şi contabile

 

 

Secţia I Penală
Judecatori Grefieri

Mocanu Mihai - Dragoş

Preşedinte Secţie

Petrea Elena

Grefier Şef

Antache Ioan – Valentin
Andriescu Vlad
Axinte Roxana – Adriana
Baltag Andreea Georgiana
Bălănescu Mihai
Cipariu Claudia Monica
Cîrciumaru Mihaela Lavinia
Cîrjan Doru Vlad - delegat de la JS4
Constantinescu Victor Horia Dimitrie
Corobană Claudiu Eduard
Cristian Andreea – Alexandra
Dinu Rebecca - Zinca
Dumitru Corina
Gargale Anastasia
Ghiță Georgiana Edwina
Iorgulescu Anemari
Ivan Enescu Andra Irina
Leancă Cosmin
Lupașcu Lucica
Mihalache Cristina
Naș Oana Valeria - delegat de la JS1
Nestor Raul - Alexandru
Opariuc Virginia
Orzață Maria - Manuela
Pricop-Ionescu Irina
Simionescu - Ianoș Gabriel - Adrian
Stan-Humulescu Maria Ecaterina
Stoicescu Mihnea Valentin
Ștefănescu Anca Elena
Știrbu Mirela Mădălina
Sprincu Ana-Maria
Tăscan Adriana
Timofte Irina
Toma Sterica Dan
Uncheșelu Marcela Alina
Vernea Andreea
Volintiru Alexandru Nicolae

 

Adii Aighiul
Amarie Denisa
Anghelescu Elena Doina
Badea Vasile Marius
Becar Irina
Blaj Sanda
Burlacu Cassandra
Cocioată Teodora
Codreanu Alina Elena
Cojocaru Cătălin - detașat de la J Giurgiu
Dumitru Rodica
Dragne Carmen
Enache Maria
Fătu (fostă Botezatu) Alina Mihaela - detașată de la J Cornetu
Frâncu Florența
Gheorghe Silvia
Ignat Ion
Ițic Aurelia – detaşată de la J Lehliu Gară
Mărgărit Alina
Mihai Ionel
Moraru Elena Diana
Neagu Ioana – Silvia – detaşată de la J Ploieşti
Iacob Simona
Pescaru Alice Laura
Popa - Badea Georgiana - Alina
Popescu Vlad - Robert
Rizea Robert - Sorin
Rotaru Amelia Sofia
Sârboiu Laura
Scarlat Maria Cristiana
Șerban Andrei – delegat de la JS2
Şimoiu Raluca Diana – delegată de la JS 1
Tudor Alexandra
Vasilescu Adriana
Vasilescu Eduard - detașat de la JS6
Vlada Oana – temporar

CITAȚII
Comșa Irina
Gheorghe - Bercenaru Cornelia - Raluca
EXECUTĂRI PENALE
Diaconescu Alina - Violeta
Lazăr Ioana
Lisman Cerasela - Magdalena
Luchian Florina
Moise Raluca
Oancea Corina
Popa Larisa
State Monica
Șerban Daniela
Țurcanu Eliza - Florela
DACTILOGRAFIERE
Budeci Ionela - Simona
Ciurea Elena
Djabbari Nicoleta - Karina
Nițulescu Corina
Petrea Daniela - detașată de la J Buftea
Zorocliu Maria
REGISTRATURĂ
Burcă – Rizea Maria - Iuliana
Ciocîrdel Mihaela
Tudose Cristina Lidia
Popescu Cristina
Istrate Florin Cristian
Aldea Ana Cristina
Roșu Mariana - detașată de la JS1
ARHIVĂ
Avram Adrian
Baciu Nicoleta
Paraschiv Maria Gabriela - Ramona
Ioniță Bogdan Gabriel
Nastase Mihaela
Petcu Rahela
Prichindel Alexandru - Gabriel
Pricop Andreea - Liliana
AGENT PROCEDURAL
Andrei Danuţ
Jalbă Florin
APROD
Afrăsinei Mariana

 

 

Secţia a II-a Contencios Administrativ Şi Fiscal
Judecatori Grefieri

DAMASCHIN ENIKO – exercită atribuţiile preşedintelui de secţie

Preşedinte Secţie

Dordea Mariana

Grefier Şef

Antonache Alexandra Ioana
Bănică Anca – Maria
Boaje Cristina Andreea
Bodnar Alinel
Boga Gina - Mihaela
Bogdan Daniela Georgeta
Buha Nicoleta-Elena
Ceslea Nicolae Alexandru
Căzănescu Miruna Ioana
Ciocoiu Adrian Ovidiu
Cobîscan Alexandru
Crișan Sofia Sînziana
Dinu Bogdan Justin
Duma Roxana
Ferenţ Alina - Mihaela
Flucuș Ana Maria Georgiana - delegat de la JS2
Găvan Liliana – Maria
Ghica Alexandra - Nicoleta
Ilina Cristina
Lazăr George Alexandru - delegat de la JS4
Marin Paula Maria
Pinciu Cristina
Popa Victor Andrei
Puiu Ana Maria
Răileanu Ionel
Ruță Ana - Maria
Sersea Oana Georgiana
Staicu Iuliana
Stanciu Mihaela Ionela
Stanciu Roxana Elena
Stoicescu Stela
Trandafir Florina - Alexandra
Voinea Alexandra

Amzuloiu Mihaela Gina
Baciu Rodica
Brezoianu Cristina
Broboana Ioana – Maria
Bogdan Iuliana – detaşată de la JS 3
Bunea Silvia
Burducea Izabela – Daniela
Cantea Alexandra – detaşată de la J Videle
Călin Marilena - delegată de la J Giurgiu
Cojocariu Alexandra – detaşată de la JS1
Costea Angela – Andreia
Dănăilă Jeny
Dobrogeanu Vasilica - detașată de la JS1
Florica Marian
Gavra Andrei - Roberto
Gavra Valentina
Iliescu Cătălina - Denisa
Iftimie Gina
Ivan Ioana - deteaşată de la JS1
Lică Diana - Georgiana
Mareş (fostă Barbu) Raluca
Nistor Camelia – Valentina - temporar
Pericli Nicoleta – Cosmina – delegată de la JS 2
Popescu Laura – detaşată de la J Giurgiu
Sevastre Marius – Francisc
Stanciu Veronica – detaşată de la JS 1
Tudor Simona – temporar
Zaharia Denis Constantin
STATISTICA
Pîrvulescu Minodora
EXPEDITII
Brîncoveanu Carmen Marilena
Coruga Oana
REGISTRATURA
Flueran Cristina-Ruxandra
Iancu Maria Magdalena
Irimia Carmen – temporar
Tălpigă Ana Maria Aldana
Răceanu Carmen Ana - Maria detașată de la JS2
ARHIVA
Chiţu Remus – temporar
Lungescu Petruţa - Mădălina
Paraschiv Mirela
Pandele Alina - Gabriela - temporar
Sburliş Alexandru – detaşat de la J. Videle
AGENT PROCEDURAL
Becar Niculina
Asistenți ai judecătorului conform ROIIJ, articolul 37
Camaciuc Fabio – Eduard
Cantia Costel
Maxim Marilena
Murariu Bogdan
Păun Camelia - Andreea
Pipercu Andreea

 

 

Secţia a III-a Civilă
Judecatori Grefieri

Popescu Dana Alina 

Preşedinte Secţie

Buneci Mariana Liliana

Grefier Şef

Apostol Andreea
Ardelean Mariana Isabela
Bănică - Tudor Andreea Cristina
Beloiu Alina-Daniela
Bratu Nicoleta - Monica
Bujor Neaga Rafaela - delegată de la JS3
Calciu Luminița
Călin Roxana - Maria
Cristea Laura
Filip Larisa
Ivasciuc Ana – Maria
Lazăr Iulia Elena
Onică Florela
Pulbere Violeta Andreea - delegată de la JS3
Stoenescu Oana Irina - delegată de la JS2
Ulariu Constantin Claudiu
Vîlceleanu Cristina Nicoleta
Vișan Alexandra
Zaharia Mirela Ramona - delegat de la JS3

Ababei Andreea
Băltărețu Claudia - Alexandrina
Băltărețu George - Florentin
Beraru Ana - Maria - detașată de la JS6
Bimbirică Simona - Gina
Bîja Ștefania
Buzatu Irina – Ana – Maria
Costica Elena – Maria
Dumitru – Diana Ionelia – delegată de la JS 6
Dumitru Georgiana – Adina
Iancu Angela - Mioara
Ioniță Gheorghița
Machedon Iolanda
Matache Alexandru - Mihai
Popovici Mihaela
Roth Andreea – detaşată de la JS 6
Stănică Andreea
Stroe Georgiana
Zanfir Georgeta
Zorilă Corina
ARHIVĂ
Avram (fostă Grosu) Emi Daniela
Stancu Gabriela Aurelia
Forțan Valentina
Licu Ilie
CITAȚII
Bucău Amelia
Stănescu Lavinia
DACTILOGRAFIERE
Marin Gabriela - Luminița
Turcan Adina - delegată de la JS2
REGISTRATURĂ
Bălan Bădulescu Simona
Meiroşu Carmen – Florentina – detaşată de la J. Cornetu
AGENT PROCEDURAL
Maftei Maria

 

 

Secţia IV-a Civilă
Judecatori Grefieri

Ecaterina Florea  

Preşedinte Secţie

Alexandra Florescu

Grefier Şef

Bîrlog Andreea - Mădălina
Cambrea Irina Marilena
Chircu Mădălina
Crețanu Ana - Maria
Dinescu Adrian - Gabriel
Frunză Lucia Ioana
Grigore Flavia
Ionescu-Lupeanu Cristina
Ionescu Petru Bogdan Nicolae
Ioniți Anita
Ivasciuc Alexandra
Mihai Andreea Ioana
Mocanu Maria Alexandra
Niculae Rodica
Petru Miruna - Elena
Rogoz Ramona – Oana
Savu Ana
Şalapa Elena
Suciu Andreea Simona
Vasile Roxana - Iuliana

Baciu Cristina - Simona
Cazacu Monalisa Carla
Costea Veronica
Cîrțu Claudia
Costache Daniela – Georgiana
Cotoban Mihaela - Cristina
Dumăscu Eduard - George
Florea Claudia
Georgescu Andreea – temporar
Gheorghe Ioana Andreea
Ioniță Laura Gabriela
Moise Costina - Ileana
Neacșu Ștefania - Gabriela – detaşată de la J. Giurgiu
Nițoi Alina – Constantina
Şerban Ana – Maria – delegată de la T Prahova
Şerban Iulia – delegată de
Toma Cristina
Tănase Adriana – Cătălina –detaşată de la JS 4
Teodorescu Gilda – delegată de la JS 2
Mușat Mihaela
Oţel Irina - Gabriela
Viță Mihai - Cristi
Vizinteanu Georgiana
REGISTRATURĂ
Gurău Diana - Constanţa
Dumitrescu Simona – Florina
Badea Ioana – Catalina
ARHIVĂ
Dăbuleanu Lucian
Gață Aristide - Marius
Iliescu Mirela
Marin Mihaela
Radu Gabriela - Carmen
Rochian Neluța - detaşată de la JS2
AGENȚI PROCEDURALI
Ciulei Nicoleta Ramona

 

 

Secţia a V-a Civilă
Judecatori Grefieri

Crina-Liliana Buricea

Preşedinte Secţie

Stănescu Claudia

Grefier Şef

Bănică Tudor Adrian
Burtescu Aurora - Maria
Cucu Alexandrina
Dorobanțu Radu
Gherasim Ioana Alexandra
Lazăr - Bernea Denisa - Florina
Lazăr Florica
Marin Cornel
Mihul Oana Larisa
Niță Burcea Andreea Laura
Olteanu Alexandra Diana
Panaite – Jitianu Elena
Pleșa Laura – Elena
Popescu Mirela Alexandra
Rîșnoveanu Gabriela – Mihaela
Toma Bianca
Unghianu Mihaela Georgiana
Vijloi Andreea Ileana
Vilău Lucreția Ileana
Vîlceanu Florin

Antonescu Gabriela
Boguş Oana – detaşată de la JS 1
Badea Georgeta
Chişiu Andreea - Cristina
Dimian Alina - Elena
Ene Aura – Mădălina - temporar
Goga Alina
Hîrnău Iulia – Diana
Ionescu Andreea Claudia
Lazu Camelia - Florentina
Mateescu Ramona - Cristina
Năstasie Elena
Neagu Mirela
Olărescu Adelina - Elena
Panțucu Laurențiu - Sebastian
Petrea Bianca - Nicoleta
Mangîru Oana - Gabriela
Toma Mihai - Florin
CITAȚII
Călin Cristiana
DACTILOGRAFIERE
Chirița Maria
REGISTRATURĂ
Biolan Mihaela
Roceanu Mihaela
Viziteu Ioana
ARHIVĂ
Ioniţă (fostă Bolohan) Eugenia – Claudia
Cîrjan Adriana
Marin Mircea - Bogdan
Popa Luminița
Popescu Florin
AGENT PROCEDURAL
Butan Eleonora - temporar
APROD
Mititelu Mihaela - Anișoara

Asistenți ai judecătorului conform ROIIJ, articolul 37
Croitoru Eliza - Andreea
Cheorpec Diana - Ștefania
Dumbrăvescu Narcis - Ioan
Frătnean Tudor - Paul
Mălăescu - Udriștoiu Florina
Pal Kinga

 

 

Secţia a VI-a Civilă
Judecatori Grefieri

Dana – Petrina Păduraru exercită atribuţiile preşedintelui de secţie

Preşedinte Secţie

Rodica Bănescu

Grefier Sef

Afrăsinie Mădălina
Adascălului Dan
Bădulescu Mihaela – Roxana
Borşan Anca
Blîndu Laura Ştefana
Butaliu Tiberiu Claudiu
Călin Adrian - Cristian
Călin Delia
Ciobanu Mihaela
Dima Raluca
Delcea Sergiu
Farcaș - Șurpanu Cristina
Fătu Luciana
Ghimici Irina
Goidescu Norica – Nicoleta – delegată de la JS1
Haraga Cristian
Ghiță Lucia – Ecaterina
Lică Mihaela – Cristina
Moise Luiza Ecaterina
Murariu Denisa
Nedea Cristina
Pădurariu Nicoleta
Petrescu Petronela - Simona
Pîrvu Magdalena
Pop Camelia – Maria
Popescu Ioana Alexandra
Pricop Răzvan Ionuț
Roșca Valeriu
Stoian Irina
Stroe Vasile - Marian
Teslovan-Sîrbu Teodor - Calin
Vasile Iustin – Teodor
Vasilică Delia Adina
Vișan Cristian - Stefan
Vârtopeanu Mădălina




Bornaz Beatrice – Constanta
Boșoancă Titița
Cincă Carolina - Elena
Codrescu Emilia Georgiana
Croitoru Mihaela
Deaconu Alisa – Elena – delegată de la JS 1
Dedu Ionuţ – Iulian – detaşat de la JS 4
Dumitru Ana
Dunca Meda - Raluca
Epure Venera - Lili
Gheorghe Maria - Loredana
Gheorghișan Maria - Alexandra
Grigore Ștefania – Felicia
Hîncu Paula – Larisa - temporar
Ivancea Raymond Silviu – delegat de la J Bolintin Vale
Marina Mica – Alice – delegată de la JS 4
Mîrţ Andreea – detaşată de la JS 4
Nichifor Oana Lucia
Nițu Ioana Cristina
Petraşuc Diana
Popescu Cristina – detașată de la J Cornetu
Rusu Daniela - delegată de la JS1
Sturzu Adriana – Paula
Şipoş Elena – delegată de la JS 3
Şerban Diana – Maria – detaşată de la J Bolintin Vale
Tănase Ilonka
Tănăsie Petruța - detașată de la J Buftea
Toma Elena
Vasiliu Corina
Vlădescu Ana - Maria
Vochiță Carmen - Valentina
Voicu Anca
STATISTICĂ
Nuță Niculina -Liliana
DACTILOGRAFIERE
Antoșică Elena
Ardeleanu Maria
Feșchiu Ioana
REGISTRATURĂ
Comărniceanu Ioana - Eugenia
Dobre Tinca
Manolescu Elena
Siladi Maria Cristina
Velicu Daniela
ARHIVĂ
Dinu Alexandrina Luciana
Grigore Rozalia Maria
Juncu Doina
Popescu Mariana Corina
Spircu Mirela
Vâlcu Dana Alexandra
AGENT PROCEDURAL
Andrei Dorina Ionica
Dancea Ion
APROD
Cocea Valentina
Trașcă Adriana
Asistenți ai judecătorului conform ROIIJ, articolul 37
Boje Andreea - Mihaela
Cardiș Maria - Magdalena
Guran Ionuț - Christian
Nedelea Simona - Maria
Niculescu Olga - Teodora
Petcu Aurora - Claudia
Zamfir Andra

 

 

Secţia A VII-a Civilă
Judecatori Grefieri

Alexandra - Luiza Bârea - Brezae

Preşedinte Secţie

Dumitru Claudia Venera

Grefier Şef

Adam Constantina – Veronica
Andone Alina – Mădălina
Ciorsac Silviu – Alexandru – delegat de la JS 6
Cobîscan Lavinia
Costache - Ivanov Cristina
Covaci – Cautiş Ana Simona
Gârlici Elena
Mateescu Andreea – Alexandra
Manole Ana – Maria – delegată de la JS 3
Mănescu Alexandra – Simona
Olaru Andrei - Daniel
Pop Monica
Secota Iuliana Georgiana
Stoica Ana Maria
Șelaru Maria
Trăistaru Alexandra
Vijloi Diana Alexandra

Barbu Georgeta
Bâlteanu Mihaiță – Damian
Cmeciu Catalina
Coman Valentina
Crucianu Elena
Diaconu Oana – detaşată de la JS 6
Foanene Raul
Frînculescu Alexandru
Ivan Maria - Denisa
Marin Oana - Simona
Năstruț Alina – Mirela
Niculae Nicoleta
Necula Ana
Nedelcu Alexandra - Maria
Ochea Daniela - detașată de la JS2
Păduroiu Iulia
Sandu Marilena
Toană Cristina - Maria
Voica Georgiana - Camelia
CITAȚII
Miron Roxana
REGISTRATURĂ
Alexandru Daniela
Stroe Gabriela
Găman Alexandru - Valentin
Pătru Roxana
Vișan Doina - Daniela
DACTILOGRAFIERE
Andrițoiu Maria – Adriana
Buică Carla Manuela
Glonț Georgiana - temporar
Nan (fostă Zelenac) Carmen - Florentina - temporar
ARHIVĂ
Costin Daniela
Drăguț Valentina
Dumitru Ioana
Grigore Daniela
Mihailă Adina – Cătălina
Manolache Florentina
Tudor Mihai Noel
Ungureanu Constantin
AGENT PROCEDURAL
Vișan Vlad
APROD
Butoi Anca

 

 

Secţia a VIII -a Conflicte De Muncă Şi Asigurări Sociale
Judecatori Grefieri

Ciornei Alma Manuela

Preşedinte Secţie

Petrişor Ana - Maria

Grefier Şef

Ambrozie Silvia
Bălăceanu Liliana
Bivolaru Ștefania - Irinel
Bratu Daniela - Constanta
Bușulescu Andreea
Chiriazi Livia - Georgeta
Cîrstea Florina - Izabela
Coșăreanu Elena - Daniela
Dobre Ștefăniță
Dogariu Nicoleta
Dunca Gabi – Gabriela
Enache Roxana – Mihaela - delegată de la JS1
Garabet Loredana – delegată de la JS1
Grigorescu Dan – Răzvan
Ifrim Steliana – Valentina
Ivăncioiu Florentina
Mincă Diana - Eliza
Meaucă Mihaela
Munteanu Ligia
Popescu Irina – Gabriela
Petrescu Alexandra Luminiţa - delegată de la JS3
Radu Elena Bianca
Savin Valentin
Siclitaru Diana – Gica - delegată de la JS2
Stătescu Oana - Andreea
Tuinea Anca-Valentina
ASISTENȚI JUDICIARI
Alexandru Maria - Carmen
Andreescu Tudor
Băloi Eleonora
Burlacu Tudor
Coifan Anişoara
Dabu Veronica
Dimofte Laura
Dragomir Oana
Ene Mihaela - Camelia
Ianculescu Janina - Alexandra
Iliescu Daniela - Nicoleta
Ion Crina
Lospa Delia - Gabriela
Manta Oana
Mitoiu Gabriela
Neagu Carmen - Emiliana
Neagu Gheorghe Cătălin
Stan Carmen – Angelica
Şarapatin Martha - Corina
Vîlnei Judit
Anghel Mariana – delegată de la JS6
Bălan Roxana
Brînzei Ioana
Creci Paula – Mariana
Dumitrescu Diana - Isabela
Gheorghe Florina - Renata
Gheorghiceanu Mihaela
Gheorghiu Gabriel
Iagăr Adriana-Elena
Ion Tatiana - Mirela
Ionescu Ioan - Mihnea
Ispas Lucreția
Mihăilescu Elena
Mogescu Marian
Nederu Georgiana
Nicolae Oana - Bianca
Oarga Lorena – Doriana
Patrichi Nicoleta
Pistriţu Mădălina – detaşată de la JS 1
Popa Robert – Cristian
Popescu Săndica Mădălina
Popovici Mădălina
Săvulescu Nicoleta - Mihaela
Tămbălău Ecaterina - Sanda
Teodor Adrian
Zaharia Alexandra Gabriela
Zimța Ecaterina
REGISTRATURĂ
Axinte Daniela
Coman Cătălina Raluca – temporar
Lascu Mihaela
ARHIVĂ
Cristea George
Ivaşcu Marilena
Neagu Silviu
AGENT PROCEDURAL
Militaru Nicoleta
Ștefan Florentin
APROD
Paszka Mirela

 

 

Biroul de informare și relaţii publice
Conducător:judecător Gabriela-Mihaela Rîșnoveanu - PreşedinteleTribunalului Bucureşti, îndeplineşte şi rolul de purtător de cuvânt
Membri: -judecător Gabriela-Mihaela RîșnoveanuPreşedintele Tribunalul Bucureşti
              -consilier informare publică Amalia Ştefania Petre

 

 

Compartiment juridic

Stoica Elena - Veronica - grefier
Roata Ana Maria

 

 

Biroul local pentru expertize judiciare tehnice și contabile
Belcin Cecilia - grefier
Iamandi Cristina Loredana - consilier
Crețu Elena - consilier

 

 

Cabinet președinte Tribunalul București
Rotaru Aura Nicoleta- Prim-Grefier

GREFIERI

Secretariat - Bulacu Elena

Biroul Persoane juridice

Tudorică Amalia

Biroul partide politice

Iacob Paula

Compartiment Registratura Unică a Secţiilor Civile III - V
Voinea Camelia Cristina
Moraru Anca - Rodica

Biroul pentru Aplicarea Apostilei
Troacă Ana - Maria - Lucia

 

Personal conex:

Biroul cartare

Sterpu Nicolae - Bogdan - agent procedural
Neculae Maria Magdalena - aprod
Gherman Elena - aprod

Secretariat:

Roșu Silvia - agent procedural


ŞOFERI
Anghel Marius
Bucur Petre
Dociu Ion
Floareș Constantin - detașat de la JS1
Lospa Alin
Jalbă Andrei Lucian
Şofron Costel

 

 

Compartiment de documentare/ Bibliotecă
Nica Dumitru - grefier
Ivan Raluca Ruxandra - grefier documentarist

 

 

Birou Statistică
Niculae Mihaela - grefier

 

 

Compartiment economico - financiar şi administrativ
Emilia Gina Cernat - Manager Economic
Compartimentul financiar - contabil Compartimentul Administrativ

Matei Emanuela Georgeta -şef compartiment financiar - contabil
Ciobănică Lavinia -grefier
Dragomirescu Gabriela -consilier
Iorgulescu Liliana -consilier
Stoiculescu Petruta-Laura -consilier
Păduraru Daniela -inspector specialitate
Oprea Simona Aurora -consilier
Duma Nicoleta Alina -consilier
Tudor Beatrice -consilier
Cîrstea Adriana Livia -consilier
Ninu Florin -consilier
Sora Sergiu Florian -referent
Mertic Alina Viorica -consilier
Andriciuc Constantin Lucian - referent
Vasile Gabriela - expert economist - detașată CAB

Cîndea Ionel - muncitor
Jalbă Victor - tehnician
Gădăleanu Petre - muncitor
Zară Florin - muncitor
Compartimentul resurse umane Inginer Constructor
Ion Ioana Irina - grefier
Untaru Daniela - grefier
Dănilă Mădălina - grefier
Constanţa Cioarec - Consilier constructor
Teodorescu George - Consilier constructor
Constantinescu Dragoș - Alexandru - Expert - delegat de la CAB

 

 

Compartimentul informatică
Ing.Stănciulescu Adelaida SpecialistIT-şef

Ing. Bordei Mirela
Ing. Cana Mihai
Mat.Cojocaru Magdalena
Mat. Copaci Luminiţa
Ing. Flintă Mihai
Ing. Flintă Radu
Ing. Vacariu Soare Elizabeta
Ing. Văcaru Cristian
Inf. Pierre de Luca Andrei
Inf. Toma George
Ing. Vacariu Soare Dan Gabriel

Specialist IT
Specialist IT
Specialist IT
Specialist IT
Specialist IT
Specialist IT
Specialist IT
Specialist IT
Specialist IT
Specialist IT
Specialist IT

Contacte:
Telefon (centrala): 021.408.36.00; 021.408.37.00
Telefon (cabinet preşedinte): 021.318.77.00; Fax (cabinet preşedinte) 021.318.77.31; interior: 192
Prim grefier al Tribunalului Bucureşti; Telefon (centrala): 021.408.36.00; 021.408.37.00, interior: 191